3 ارز دیجیتال با بازدهی بالا در سال 2023

در اینجا ویژگی های لگاریتمیک فاینس Logarithmic Finance ، شیبا اینو Shiba Inu و پلکادات Polkadot آورده شده است.

لگاریتمیک فاینس، شیبا اینو و پولکادات شاهد افزایش تعداد دارندگان در چند هفته گذشته بوده اند. لگاریتمیک فاینس یک ارز دیجیتال جدید می باشد که اخیرا راه اندازی شده و به صورت پیش فروش در دسترس است. پولکادات به روز رسانی های جالبی را ارائه نموده است که می تواند باعث افزایش قیمت در این کوین شود.

شیبا اینو همچنین شاهد افزایش مداوم تعداد کاربران فعال بوده است. بیایید دریابیم که آیا این 3 توکن ارز دیجیتال به طور بالقوه می‌ توانند به شما کمک کنند تا در سال 2023 و پس از آن به 100 برابر بازدهی دست یابید.

لگاریتمیک فایننس DeFi را با ویژگی های قابلیت همکاری ترکیب می کند

توکن LOG کاربران را قادر می‌ سازد تا حقوق حاکمیت را به دست آورند و در عین حال به آنها اجازه می‌ دهد تا برای طیف گسترده‌ ای از مزایا مانند پاداش‌ ها، تخفیف‌ ها، نسبت‌ های معامله بهتر، دسترسی انحصاری به استخر و بازدهی بالا در سرمایه‌ گذاری واجد شرایط شوند.

undefined

لوگاریتمیک فایننس به توسعه دهندگان پروژه اجازه می دهد تا استخرهای انتخابی خود را در چندین شبکه راه اندازی کنند و از سرمایه گذاران علاقه مند به دنبال بودجه باشند. حامیان و دارندگان اولیه توکن LOG به پروژه های جالبی که در پلتفرم به دنبال بودجه هستند دسترسی خواهند داشت.

بیشتر پروتکل‌ های DeFi تمایل دارند تا خود را با استقرار در یک شبکه بلاکچین محدود کنند. این نتیجه معکوس است زیرا کاربران مجبورند در زمان ازدحام هزینه های گس بیشتری بپردازند و توسعه دهندگان نمی توانند در شبکه های دیگر سرمایه جمع آوری کنند. توکن لوگاریتمیک فایننس بر روی چندین شبکه مانند زنجیره هوشمند بایننس، پالیگان، آوالانچ، تزوس و سولانا قابل اجرا خواهد بود. کاربران می توانند بدون هیچ محدودیتی شبکه بلاکچین را به دلخواه خود انتخاب کنند.

تسهیلات معامله NFT بومی نیز در سایت لوگاریتمیک فایننس ارائه خواهد شد. صاحبان پروژه می‌ توانند در ازای ارزهای دیجیتال مختلف و یا استیبل کوین ها پرداخت‌ های NFT را بپذیرند.

توکن LOG به دنبال معرفی قابلیت همکاری در بخش DeFi است و به طور بالقوه می تواند بازدهی بزرگی را در آینده ایجاد کند.

پولکادات برنامه Relayers 2022 را راه اندازی نمود

پولکادات راه اندازی برنامه Polkadot Relayers را اعلام کرده است که به توسعه دهندگان و مبتکران کمک می کند تا با یکدیگر همکاری نمایند و برنامه های وب 3 بهتری بسازند. این اعلامیه از طریق توییتر منتشر شد: "Polkadot Relayers برنامه ای که توسعه دهندگان و کارآفرینان را گرد هم می آورد تا 24 ژوئن برای برنامه های شما باز است! فرصت خود را برای ارتباط با کارشناسان صنعت، شرکت در کارگاه ها و ارائه به حامیان از دست ندهید." پولکادات پشتیبانی زیادی از جامعه توسعه دهندگان ارائه نموده است. توکن DOT یکی از پر استفاده‌ ترین کوین های قابل تعامل است و دارایی با ارزشی است که می‌ تواند در درازمدت به ارزش آن اضافه شود.

undefined

شیبا اینو خریدهای با حجم بالایی را ثبت می کند

طبق اطلاعاتی که Vauld به اشتراک گذاشته است تعداد دارندگان شیبا اینو در چند ماه گذشته شاهد افزایش مداوم بوده است. این اعلامیه از طریق توییتر اعلام شد: «تعداد آدرس‌ های دارای توکن شیب بین 100000 تا 1 میلیون در حال حاضر به 148000 رسیده است که از پایین‌ ترین سطح شش ماهه 99613 افزایش یافته است.» شیبا اینو می تواند افزایش قیمت را در آینده تجربه کند زیرا یکی از اولین میم کوین هایی است که اهمیت ترکیب سودمندی با قدرت جامعه را تشخیص می دهد. شیبا اینو نوآوری مستمر را تضمین نموده است و در حال ایجاد یک متاورس برای کاربران خود می باشد. همچنین یک برنامه سوزاندن را برای تشویق کاربران به کاهش عرضه توکن های شیب معرفی کرده است.

پولکاداتپولکادات
پولکادات$۶.۸۱۲۱۶,۲۷۲ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۰۳۹۰.۳۲۹۹۶۵۹۲۳۶۳۵ تومان