2 میم کوینی که می توانند در سال 2022 از شیبا اینو پیشی بگیرند

نکات کلیدی

  • رقیب دوج کوین یعنی شیبا اینو در سال گذشته 49,000,000 درصد رشد داشت و ارزش بازار عظیمی معادل 16.7 میلیارد دلار دارد.
  • این ارزش عظیم بازار برای سرمایه گذاران قدیمی یک موهبت و برای سرمایه گذاران جدید بلا است. این امر اجازه نخواهد داد که قیمت شیب در سال جاری 100 برابر شود زیرا ارزش بازار آن 1.67 تریلیون دلار است یعنی تقریباً به اندازه کل بازار ارز دیجیتال.
  • اگر عاشق میم کوین ها هستید دو گزینه وجود دارد که در موارد استفاده مربوطه خود برجسته هستند و هر دو دارای ارزش کمتر از 100 میلیون دلار می باشند بنابراین فضای زیادی برای اجرا وجود دارد.

بسیاری از ما با این موضوع آشنا هستیم که چگونه ارز دیجیتال شیبا اینو با مضمون دوج به عنوان یک میم کوین در اوت 2020 شروع شد و سپس در سال گذشته بیش از 49،000،000 درصد رشد نمود. از آن زمان توسعه‌ دهندگان شیب سعی کرده‌ اند با راه‌ اندازی یک صرافی غیرمتمرکز، توکن‌ های غیرقابل تعویض NFT، کوین های مکمل و یک بلاکچین ارزش بیشتری برای اکوسیستم ایجاد کنند.

علاوه بر همه اینها شیبا اینو میلیون ها طرفدار وفادار را به خود اختصاص داده است. فید رسمی توییتر شیب دارای 2.8 میلیون فالوئر است که از گروه خود به عنوان ارتش شیب یاد می کنند. اگر مدت زمان زیادی را در جامعه آن از طریق توییتر یا ردیت سپری کنید اعتقاد جدی آنها را می بینید که شیبا اینو تکرار خواهد شد و به راحتی به 1.00 دلار خواهد رسید.

اما برای اینکه شیب به تنها یک پنی در هر توکن برسد با توجه به عرضه فعلی آن به یک پامپ 33000 درصدی نیاز دارد که یک سقف بازار نجومی ایجاد کند. حتی یک افزایش نسبتاً متوسط به قیمت آن به میزان 100 برابر ارزش بازار 1.67 تریلیون دلاری را برای آن به ارمغان می آورد یعنی تقریباً به اندازه کل بازار 1.91 تریلیون دلاری ارز دیجیتال که به این زودی اتفاق نخواهد افتاد. بنابراین در این بین در اینجا دو میم کوین جایگزین با ارزش‌ گذاری کل بسیار کوچک‌ تر وجود دارد که می‌ توانند به راحتی درصد سود پنج رقمی را ایجاد کنند.

حجم معاملات ساموئید کوین Samoyedcoin طی 24 ساعت گذشته 25 درصد افزایش یافته است.

ساموئید SAMO یک توکن با مضمون دوج است که سال گذشته در بلاکچین محبوب سولانا راه اندازی شد. سامو یک دارایی دیجیتال در حال رشد می باشد که قرار است به عنوان یک رمپ برای کاربران جدید ارزهای دیجیتال به شبکه سولانا عمل نماید. به گفته CoinMarketCap در حین نوشتن این مطلب حجم تراکنش سامو بیش از 25 درصد در روز افزایش یافته است.

ساموئید کوین همچنین دارای تعداد محدودی از توکن‌ های محدود شده در 9.2 میلیارد می باشد و از زمان آغاز به کار سه توکن جداگانه برای حفظ ارزش داشته است. اگر از ارزش صحبت کنیم ارزش کل بازار آن تنها 74 میلیون دلار است. حتی اگر قیمت آن در سال جاری 100 برابر افزایش یابد ارزش بازار آن بر اساس ارزش گذاری به سختی در بین 100 پروژه برتر ارز دیجیتال قرار می گیرد.

موناکوین Monacoin یک میم کوین قدیمی با ابزار واقعی

موناکوین MONA از ژانویه 2014 بدون هیچ فرآیندی پیش از استخراج وجود داشته است که تضمین می‌ کند مدل غیرمتمرکز منبع باز آن همچنان پایدار است. مانند دوج کوین بر اساس هارد فورک لایت کوین بود و مونا در ژاپن بسیار محبوب است زیرا لوگوی این توکن بر اساس یک شخصیت گربه ای شناخته شده در آن کشور می باشد. فناوری پرداخت همتا به همتا عملکرد زیربنایی این پروژه است و مونا توکن بومی است که برای پاداش دادن به ماینرهای اثبات کار آن که فعالیت شبکه را تأیید می کنند استفاده می شود.

در زمان نگارش این مقاله مونا 1.03 دلار قیمت داشت یعنی 94 درصد تخفیف نسبت به بالاترین قیمت خود در تاریخ 16.61 دلار در دسامبر 2017. در حالی که از آن زمان تاکنون نوسان داشته است در آوریل 2021 به 4.02 دلار به ازای هر توکن رسید. این امر نشان می دهد که دارای یک سطح انعطاف پذیری قیمت و استقامت در بازار است. علاوه بر این ارزش بازار فعلی آن تنها 67 میلیون دلار است که به راحتی می تواند چند برابر قیمت را جای دهد. با توجه به برنامه های قبلی خود اگر شرایط مناسب باشد به راحتی می تواند رشد دیگری داشته باشد.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۶۶۰.۳۵۴۷۰۹۱۷۴۹۸۲ تومان
SamoyedcoinSamoyedcoin
Samoyedcoin$۰.۰۰۵۹۹۳۳۴۱۸۲.۳۲ تومان
مونا کوینمونا کوین
مونا کوین$۰.۶۴۳۳۷۷۱۹,۵۷۲ تومان
:www.fool.com