10 ارز دیجیتال غیرقابل توقفی که شیبا اینو را در ماه دسامبر پشت سر گذاشتند

برترین ارزهای دیجیتال غیرقابل توقف پتانسیل عقب نگه داشتن شیبا اینو در بازار ارزهای دیجیتال را دارند.

هزاران ارز دیجیتال در بازار پر نوسان ارزهای دیجیتال موجود است. برخی از آنها توجه کافی را از سوی سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال دریافت نمی کنند در حالی که برخی دیگر دائماً در ذهن آنها می باشند. اگرچه افزایش و افت شدید خاصی در بازار وجود دارد اما محبوبیت ارزهای دیجیتال برای افزایش سود در کیف پول های دیجیتال افزایش یافته است. شیبا اینو به دلیل پتانسیل هایش در ماه های اخیر خبرساز شده است. شیبا اینو اخیراً با رکورد 23 درصد افزایش در نوامبر 2021 از یک میلیون کاربر فراتر رفته است. قبل از شیبا اینو چندین ارز دیجیتال وجود دارد که در بازار جهانی رشد کرده و چشم سرمایه گذاران رمزارز را به خود جلب کرده است. بیایید برخی از برترین ارزهای دیجیتال غیرقابل توقف که شیبا اینو را در دسامبر 2021 پشت سر گذاشته اند را بررسی کنیم.

بیت کوین

برای شیبا اینو سخت است که از برترین ارز دیجیتال در بازار جهانی ارزهای دیجیتال معروف به بیت کوین پیشی بگیرد. نزدیک شدن به بیت کوین برای شیبا اینو یک سفر طولانی و دشوار می باشد. چندین سازمان در صنایع مختلف شروع به استفاده از بیت کوین برای تراکنش های پرداخت یکپارچه در سراسر جهان کرده اند. بنابراین نیازی به گفتن نیست که بیت کوین یکی از برترین ارزهای دیجیتال غیرقابل توقف است که شیبا اینو را در دسامبر 2021 پشت سر گذاشت.

اتریوم

اتریوم به عنوان دومین ارز دیجیتال محبوب پس از بیت کوین شناخته می شود و این پتانسیل را دارد که در آینده نزدیک این ارز دیجیتال را تصاحب کند. بنابراین شکست دادن این ارز دیجیتال قبل از شیبا اینو در دسامبر 2021 با ارزش بازار 500 میلیارد دلار بسیار سخت است. جامعه اتریوم Ethereum 2.0 را جهت خدمات کارآمدتر به سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال و گشودن تعداد زیادی فرصت جدید برای جهان راه اندازی کرده است. همچنین با افزایش سرعت تراکنش یک ارز دیجیتال کم مصرف از نظر مصرف انرژی خواهد بود.

بایننس کوین

توکن یکی از بزرگترین پلتفرم های معاملات ارزهای دیجیتال یعنی صرافی بایننس، بایننس کوین می باشد. این کوین جهت ارائه کارمزد تراکنش با نرخ بسیار پایین‌ تر محبوب است و سرمایه‌ گذاران ارز دیجیتال می‌ توانند توکن‌ ها را خریداری کنند تا با سود کافی از کیف پول‌ های دیجیتال بسوزانند. تخمین زده می شود که برای سوزاندن حدود 100 میلیون کوین قیمت بایننس کوین افزایش یابد.

تتر

تتر یکی دیگر از ارزهای دیجیتال غیرقابل توقف است که می تواند شیبا اینو را در دسامبر 2021 با ثبات خود پشت سر بگذارد. این ارز دیجیتال قبل از شیبا اینو به یک دلار متصل شده است که در این بازار بی ثبات ارزهای دیجیتال ثبات ایجاد می کند. سرمایه گذاران ارز دیجیتال شفافیت و قابلیت اطمینان را با تتر در برخی از پلتفرم های اصلی معاملات ارزهای دیجیتال به طور کارآمد به دست می آورند.

سولانا

سولانا یکی از برترین ارزهای دیجیتال غیرقابل توقف قبل از شیبا اینو است که دارای سریع ترین بلاکچین در سراسر جهان با مصرف انرژی بسیار کمتر است. بیش از 400 پروژه در رابطه با امور مالی غیرمتمرکز، NFT ها و بسیاری دیگر وجود دارد و در عین حال وضعیت ثابتی با مقیاس شبکه حفظ می شود. در ابتدای سال 2021 به 16000 درصد رسیده است و پتانسیل بالایی برای رسیدن به ارزش بالاتر در سال 2022 با ارزش بازار بیش از 70 میلیون دلار را دارد.

کاردانو

کاردانو به دلیل پلتفرم بلاکچین اثبات سهام و یک ارز دیجیتال قبل از شیبا اینو شناخته شده است. این ارز دیجیتال با فناوری‌ های پیشرفته و امنیت بی‌ نظیر خود در کیف پول‌ های دیجیتال دائماً چشم سرمایه‌ گذاران رمزارز را به خود جلب می نماید. برای شیبا اینو پیشی گرفتن از کاردانو و رسیدن به صدر بازار ارزهای دیجیتال دشوار است.

ریپل

یکی از ده ارز دیجیتال غیرقابل توقف در بازار پر نوسان ارزهای دیجیتال ریپل می باشد. ریپل جهت پرداخت های دیجیتال یکپارچه از طریق کیف پول های دیجیتال با تراکنش هایی که در عرض سه تا پنج ثانیه در سراسر جهان انجام می شود ساخته شده است. این ارز دیجیتال می تواند دو ارز دیجیتال متفاوت دیگر را به طور موثر ایجاد کند.

پولکادات

پولکادات یک ارز دیجیتال محبوب قبل از شیبا اینو است که عمل انتقال سریع چندین نوع داده و همچنین توکن‌ های متقابل بلاکچینی خود را انجام می‌ دهد. پولکادات به دلیل ارائه یک ثبات اقتصادی عظیم به سرمایه گذاران ارز دیجیتال و کشورهای سراسر جهان شناخته شده است.

بیت کوینبیت کوین
بیت کوین$۲۹,۴۳۶۹۰۳,۷۱۵,۴۳۸ تومان
اتریوماتریوم
اتریوم$۱,۹۵۶.۴۶۰,۰۶۴,۱۰۴ تومان
بایننس کوینبایننس کوین
بایننس کوین$۳۰۰.۵۶۹,۲۲۷,۵۰۱ تومان
ریپلریپل
ریپل$۰.۴۰۹۴۲۷۱۲,۵۷۰ تومان
کاردانوکاردانو
کاردانو$۰.۵۲۱۷۶۵۱۶,۰۱۹ تومان
سولاناسولانا
سولانا$۵۰.۷۳۱,۵۵۷,۴۶۳ تومان
پولکاداتپولکادات
پولکادات$۹.۸۲۳۰۱,۴۸۴ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۷۰.۳۵۹۲۰۲۰۱۸۹ تومان