10 مورد از بهترین آلت کوین ها برای سرمایه گذاری در سال 2022 قبل از افزایش قیمت آن ها

امروزه آلت کوین های زیادی در بازار وجود دارد. به این ترتیب تصمیم گیری در مورد انتخاب و یا سرمایه گذاری بر روی کدام آلت کوین ها ممکن است گیج کننده و حتی ترسناک باشد. بنابراین در اینجا لیستی از آلت کوین های فعلی را که پتانسیل افزایش قیمت را دارند جمع آوری شده است.

1. کاردانو (ADA) CARDANO

ADA اولین مورد از 10 آلت کوین برتر در این لیست است. کاردانو به داشتن یکی از قابل اطمینان ترین فناوری ها در فضا مانند اتریوم و سولانا معروف است. این شرکت دارای توسعه مداوم فناوری است که ناشی از مشارکت محکم آن با IOHK می باشد. کاردانو همچنین پیوندهای قوی با شرکت ها و دولت هایی مانند آفریقا دارد. در نهایت شبکه تا کنون در پیگیری نقشه راه خود قابل اعتماد بوده است.

2. استریم کوین (STRM) STREAMCOIN

استریم کوین در جایگاه دوم ما به عنوان یکی از ارزهای دیجیتال امیدوار کننده جدید در بازار قرار دارد. استریم کوین در حال توسعه یک اکوسیستم بلاکچین برای پخش کنندگان زنده، تولیدکنندگان محتوا و بینندگان است. این اکوسیستم دارای بازار NFT خود استریم کوین است جایی که کاربران می‌ توانند ویدیوهای خود را به عنوان NFT برش دهند. اخیراً آنها در کنفرانس جهانی پخش زنده جهانی WLSC 2022 در دبی از 25 تا 26 مارس شرکت کردند. در واقع مدیر عامل مایکل عین چایبه در این رویداد یک سخنرانی اصلی ارائه نمود و نسخه آلفا پلتفرم چند جریانی استریم کوین را معرفی کرد. در این رویداد تأثیرگذاران رسانه های اجتماعی و رهبران صنعت در سراسر جهان حضور داشتند.

استریم کوین در حال حاضر در مرحله ICO خود است که قرار است در 30 آوریل 2022 به پایان برسد. هنچنین آنها GaStream را به عنوان قدردانی از سرمایه گذاران فروش عمومی خود از طریق ایردراپ معرفی کرده اند. سرمایه‌ گذاران واجد شرایط ICO GSTRM رایگان خود را از ایردراپ دریافت می‌ کنند با نسبت 5 GSTRM برای هر 1 STRM. همچنین استریم کوین اولین برنامه ارجاعی را راه اندازی کرد که در آن ارجاع دهنده 100٪ سرمایه گذاری ICO داور را در هر خرید موفق STRM دریافت می کند. برنامه ایردراپ و ارجاع در طول مرحله ICO برای هر سرمایه‌ گذاری با ارزش 50 دلار یا بیشتر STRM در دسترس است.

3. دسنترالند (MANA) DECENTRALAND

MANA در حال حاضر همچنان محبوب ترین آلت کوین مربوط به متاورس است. این به روز رسانی های مداوم را ارائه می دهد و مشارکت منظم با پروژه های دیگر را اعلام می کند. اخیراً خبرهای مهمی به شکل سرمایه‌ گذاری جی‌ پی مورگان در دسنترالند منتشر شد که موجی را در سراسر جامعه ارزدیجیتال ایجاد کرد. این ممکن است یک شاخص برای جهش باشد قبل از اینکه شرکت های بزرگتر قدرت بگیرند.

4. کریپتو دات کام CRYPTO.COM (CRO)

CRO یکی از بهترین آلت کوین ها با بیشترین پتانسیل در این لیست است. Crypto.com یکی از تهاجمی ترین شبکه ها از نظر شراکت در حال حاضر است. اخیراً نام تجاری Staples Center را به ارمغان آورد و به عنوان بخشی از یک قرارداد 20 ساله Crypto.com آرنا را جایگزین آن کرد. همچنین با UFC برای تایید و لبرون جیمز همکاری کرد تا به کودکان محروم در مورد ارز دیجیتال و بلاکچین آموزش دهد. هدف آن این است که پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال باشد و به زودی ممکن است به سادگی به آن تبدیل شود.

5. سندباکس (SAND) THE SANDBOX

SAND یک ارز دیجیتال امیدوارکننده برای سرمایه گذاری در سال 2022 در فضای متاورس است. سندباکس نام برجسته دیگری در متاورس در کنار دسنترالند است. در حال حاضر با سایر شرکت‌ های ارز دیجیتال مانند Chain Games و SumoTex همکاری می‌ کند. سندباکس ابتدا برای پروژه های موبایل و کامپیوتر شخصی و در نهایت متاورس آن شناخته شد. این واقعیت که ارتباط نزدیکی با نام متاورس دارد به این معنی است که پتانسیل بسیار زیادی برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین ها دارد.

6. ریپل XRP

XRP یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال در این لیست است. ریپل یک توکن مفید است که کارمزد تراکنش های پایین و تراکنش های سریع را ارائه می دهد. ریپل شرکتی که XRP را منتشر کرده است شهرت خود را به عنوان محبوب ترین شریک بسیاری از کشورها در ایجاد ارزهای دیجیتال خود تثبیت کرده است. همچنین فناوری ریپل توسط ده ها بانک جهت تسهیل تراکنش ها در سراسر جهان استفاده می شود.

7. شیبا اینو SHIBA INU (SHIB)

شیب به عنوان یکی از امیدوارکننده‌ ترین ارزهای دیجیتال و یکی از معروف‌ ترین ارزهای دیجیتال در این فهرست جایگاه به خود اختصاص داده است. شیبا اینو کوینی است که در کنار حمایت اجتماعی عظیم در سراسر جهان پیشرفت های زیادی داشته است.

بزرگترین پیشرفت اخیر اعلام شیبا اینو متاورس است که در آن مردم می توانند زمین های شیبا لندز را خریداری و یا حراج کنند. این تغییر به پیشرفت‌ ها و فناوری‌های جدید نشان‌ دهنده رشد بیشتر در آینده است. همچنیین نشان می دهد که شیبا اینو بر زنده نگه داشتن فناوری متمرکز است.

8. گالا گیمز GALA GAMES (GALA)

گالا یک آلت کوین امیدوارکننده در فضای متاورس در کنار سند و مانا است. گالا گیمز پروژه دیگری است که پس از ثبت نام در بایننس مورد توجه قرار گرفته است. مجموعه بازی های NFT آن برای کاربرانی که خود را درگیر این ژانر می کنند جذاب است. گالا گیمز بازی های زیادی در شبکه خود دارد و با شرکت های معروفی مانند بریو Brave و پالی گان Polygon همکاری خوبی دارد. همچنین آنها در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک ابر وجه به نام گالاورس هستند.

9. دوج کوین DOGECOIN (DOGE)

دوج باید یکی از برترین ارزهای دیجیتال برای خرید در 2022 باشد. دوج کوین یکی از جالب‌ ترین کوین ها است به‌ ویژه با اینکه ایلان ماسک هر بار در توییتر رهبری گفتگو را بر عهده دارد. این ارز دیجیتال با یکی از تاثیرگذارترین قراردادهای آتی در ارز دیجیتال پشتیبانی می شود و جامعه پشت آن نیز همچنان به تلاش خود ادامه می دهد. همچنین کارمزد تراکنش کمتری نسبت به ارزهای دیجیتال برتر بازار همچون اتر، بیت کوین و... دارد.

اخیراً Dog دوج کوین به 3 میلیون دنبال کننده در توییتر رسیده است و در حال حاضر بزرگترین میم کوین در بازار است.

0. اسموث لاو پوشن (SLP) SMOOTH LOVE POTION

اسموث لاو پوشن یکی دیگر از ارزهای دیجیتال محبوب است که به دلیل اتفاقات جدیدی که برای اکسی اینفینیتی رخ می دهد یک ارز دیجیتال امیدوارکننده است. SLP توکن اکسی اینفینیتی است که به‌ دلیل به‌ روزرسانی‌ های اخیر اکسی اینفینیتی به زودی در معرض دید بیشتری قرار خواهد گرفت. به‌ روزرسانی‌ ها شامل حالت های بازی جدید است که از توکن SLP حتی بیشتر از قبل استفاده می‌ کنند. در نتیجه این توکنی است که مردم در حالی که کم هستند احتکار می کنند. به عنوان مثال یک نهنگ اخیراً پس از انتشار اخبار 60 میلیارد SLP خریداری کرد.

نتیجه:

اکنون که 10 نمونه از بهترین آلت کوین ها برای سرمایه گذاری در سال 2022 ذکر شد به همه توصیه می شود که حتما تحقیقات خود را انجام دهند. لطفا توجه داشته باشید که هیچ چیز در این مقاله توصیه سرمایه گذاری نیست. بنابراین مطمئن شوید که فقط روی آلت کوین‌ هایی سرمایه‌ گذاری می‌ کنید که معتقدید پتانسیل خوبی برای افزایش قیمت دارند.

ریپلریپل
ریپل$۰.۶۸۳۸۸۱۳۴,۴۶۸ تومان
کاردانوکاردانو
کاردانو$۰.۶۳۰۲۴۳۳۱,۷۶۵ تومان
دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۱۰۲۵۶۲۵,۱۶۹.۲ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۰۴۱۰.۵۲۴۶۷۳۷۷۹۹۱۹ تومان
The SandboxThe Sandbox
The Sandbox$۰.۵۱۸۴۵۱۲۶,۱۳۰ تومان
دسنترالنددسنترالند
دسنترالند$۰.۵۳۹۰۰۳۲۷,۱۶۶ تومان
Smooth Love PotionSmooth Love Potion
Smooth Love Potion$۰.۰۰۳۵۲۰۴۳۱۷۷.۴۳ تومان
:worldfin.news