چرا قیمت ApeCoin امروز در حال کاهش است؟

این توکن دیجیتال هفته گذشته معرفی شد و نوسانات زیادی را به خود دید.

چه اتفاقی افتاده است؟

قیمت ApeCoin (APE) در 24 ساعت گذشته بدون هیچ دلیل واضحی جز نوسانات گسترده‌ تری که این ارز دیجیتال جدید از زمان عرضه خود در هفته گذشته تجربه کرده است حدود 8 درصد کاهش یافته است.

ApeCoin به Bored Ape Yacht Club یک برند بسیار ارزشمند از توکن‌ های غیرقابل تعویض NFT متصل است که مجموعه بزرگی از میمون‌ها همه با حالات صورت و لباس‌ های مختلف را در خود دارد. محبوبیت این مجموعه سال گذشته زمانی افزایش یافت که افراد مشهوری مانند جاستین بیبر و پاریس هیلتون آنها را خریدند. طبق گزارش ها بیبر بیش از 1.3 میلیون دلار برای NFT میمون خود پرداخت کرده است. همچنین گزارش شده است که این شرکت از زمان راه اندازی 1.5 میلیارد دلار درآمد داشته است.

در مجموع 1 میلیارد ApeCoin مبتنی بر اتریوم منتشر شد. این توکن بی ثبات بوده و از 7.40 دلار به بیش از 17 دلار در هر توکن جهش کرده و سپس به جایی که در حال حاضر معامله می شود در حدود 10 دلار سقوط کرده است. ارزش بازار ApeCoin در حال حاضر حدود 1.3 میلیارد دلار است.

ApeCoin نه تنها طرفداران زیادی دارد بلکه توسط برخی از نام‌ های بزرگ نیز پشتیبانی می‌ شود. شرکت اصلی متصل به ایپ کوین Yuga Labs است که یکی از نام‌ های شناخته شده در دنیای NFT محسوب می‌ شود. به گزارش فایننشال تایمز شرکت بزرگ سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz نیز تا حدودی درگیر این پروژه بوده و به عنوان بخشی از معرفی آن توکن هایی دریافت کرده است.

همچنین برخی از کارآفرینان و سرمایه گذاران برجسته در هیئت مدیره ApeCoin حضور دارند از جمله الکسیس اوهانیان بنیانگذار Reddit و مدیران سرمایه گذاری خطرپذیر مانند Maaria Bajwa مدیر Sound Ventures و دین اشتاین بک رئیس و مشاور عمومی آزمایشگاه هوریزن.

Bored Ape Yacht Club و یا باشگاه میمون های کسل مطمئناً یک نام تجاری منحصر به فرد با استراتژی بازاریابی قوی برای افراد مشهور و سایر افراد با ارزش خالص ایجاد کرده است.

این برند کشش واقعاً خوبی دارد اما در مورد قدرت ماندگاری آن شک وجود دارد به خصوص وقتی به اتفاقاتی که برای سایر برندهای ارز دیجیتال بزرگ مانند دوج کوین افتاده است نگاه کنید. ارزش بازار بیش از 15 میلیارد دلار دارد اما جامعه اطراف آن مطمئناً شور و شوق خود را از دست داده است.

ApeCoinApeCoin
ApeCoin$۷.۷۳۲۳۵,۱۵۵ تومان
:www.fool.com