آنچه ممکن است در زمستان برای رمز ارز شیبا اینو Shiba Inu اتفاق بیفتد.

رمز ارز شیبا اینو ممکن است به سوی زمستانی تاریک پیش رود به ویژه اگر دیگر تبلیغات رسانه های اجتماعی وجود نداشته باشد که حمایت گسترده ای را به دنبال داشته باشند.

پیش بینی وضعیت رمز ارز شیبا اینو در زمستان

undefined

کارشناس لیام اندرو رایت نویسنده سایت خبری Benzinga زمستان خوبی را برای برخی ارزهای دیجیتال مانند دوج سیف مون و شیبا اینو پیش بینی نمی کند زیرا آنها به تبلیغات رسانه های اجتماعی و بیان شخصیت های برجسته متکی هستند.

او می گوید: "من نمی گویم که دوج، سیف مون یا شیبا اینو پروژه های بی اساس و بدون هیچ بنیان قوی هستند بلکه می گویم که این پروژه ها به دلیل هیاهوی رسانه های اجتماعی و شتاب جامعه افزایش یافته اند نه اساس آنها.

رایت می گوید در صورت سرمایه گذاری بیشتر در آینده نزدیک ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم ممکن است سقوط شدیدی داشته باشند. مردم بر روی توکن های رمزنگاری سرمایه گذاری می کنند اما سپس درآمد خود را فروخته و خرابی دیگری را ایجاد می کنند. این همان چیزی است که پس از اوج گیری ارزهای دیجیتال در بهار 2021 اتفاق افتاد زیرا بسیاری از آنها ارزش قابل توجهی را از دست داده اند.

آیا رمز ارز شیبا اینو دوباره صعود می کند؟

به گزارش Investing Cube شیبا اینو در هفته های اخیر پس از آنکه به پایین ترین قیمت خود در ماه جولای رسید حدود 60 درصد افزایش یافته است. اما قیمت نشان می دهد که هنوز از کریپتو توکن پشتیبانی می شود این حرکت در دوره های 25 روزه و 50 روزه جهشی داشته است.

یکی از پیش بینی های Investing Cube نشان می دهد که در صورت ذکر نام شخص برجسته ای مانند ماسک، کوین برای مدت زمان بیشتری با مقاومت رو به رو می شود.

به گفته Investor Place چنین اشاره ای "به راحتی می تواند قیمت این دارایی های دیجیتالی را در چند روز به قیمت دو رقمی تغییر دهد".

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۶۸۰.۳۵۶۱۴۶۴۲۲۵۲۷ تومان