آیا شیبا اینو Shiba Inu می تواند در سال 2022 به بالاترین حد خود برسد؟

شیب مدتی است که جایگاه خود را در بین 20 ارز دیجیتال برتر با توجه به ارزش بازار حفظ نموده است.

همچنین این توکن از قابلیت دسترسی آن نیز بهره مند شده است. افرادی که مایل به خرید شیبا اینو هستند آن را در 10 پلتفرم برتر ارزهای دیجیتال از جمله باسننس، کوین بیس، کوکوین و کراکن در دسترس خواهند یافت.

CoinGate، Uphold و VirgoCX سه صرافی با رشد سریع و پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال در صنعت ارزهای دیجیتال این دارایی را فهرست نموده اند.

همچنین شیبا اینو شروع به یافتن برنامه های کاربردی در دنیای واقعی نموده است خواه در فروشگاه ها به عنوان نوعی پرداخت استفاده شود و یا از طریق توسعه شیبا لندز در متاورس، توکن های غیر قابل تعویض (NFT) و سوزاندن در کاهش مقدار در میان بسیاری از کاربردهای دیگر که باعث افزایش دوام و کاربرد آن شده است.

آخرین آمار بازار شیبا اینو

بر اساس آمار CoinMarketCap در حال حاضر شیب با ارزش کل بازار در رتبه 14 قرار دارد و با 0.00003085 دلار معامله می شود که 1.55 درصد در روز و 2.11 درصد در هفته گذشته کاهش یافته است.

undefined

این توکن اکنون دارای ارزش بازار 16.9 میلیارد دلاری است اما هنوز با 41 میلیارد دلاری که در 29 اکتبر به دست آورد فاصله زیادی دارد بنابراین این سوال باقی می ماند که آیا شیب می تواند در سال 2022 به چنین سطوحی بازگردد یا خیر.

معامله گران می خواهند شاهد بازگشت شیب به بالاترین رقم اکتبر خود یعنی 0.00008 دلار باشند و با مشارکت های مداوم بسیاری پیش بینی می کنند که تأثیر زیادی بر کاهش عرضه شیب خواهد داشت و در نتیجه قیمت آن را افزایش می دهد.

شایان ذکر است که قیمت شیبا اینو نسبت به 6 فوریه و 8 فوریه 57 درصد افزایش یافت که منجر به افزایش 0.0000351 دلاری شد. تثبیت همچنین زمانی آغاز شد که منطقه تقاضای چهار ساعته 0.0000274 دلار به 0.0000289 دلار نزدیک شد و بالاترین رقم را تشکیل داد.

undefined

مدل جهانی In/Out of the Money (GIOM) که توسط IntoTheBlock توسعه یافته است از این مفهوم نزولی کوتاه مدت برای قیمت میم توکن ها پشتیبانی می‌ کند.

این نشانگر بر روی زنجیره نشان می دهد که سطح پشتیبانی پایدار بعدی بین 0.0000150 دلار و 0.0000220 دلار با دامنه 0.0000150 تا 0.0000220 دلار است. با توجه به اینکه در مجموع حدود 134230 آدرس در مجموع 502.58 تریلیون توکن شیب در این تراکنش به دست آوردند.

اگر قیمت به محدوده‌ های مشخص‌ شده قبلی کاهش یابد احتمالاً این دارندگان توکن‌ های بیشتری را جمع‌ آوری خواهند نمود و احتمالاً در اینجا شیب در طول یک رکود یک پایه ایجاد می‌ کند.

undefined

از سوی دیگر اگر این سناریو نادرست بودن تز نزولی را ثابت کند نشان می‌ دهد که گاوها در فرمان هستند و احتمالاً قیمت شیبا اینو را به بالای 0.00004 دلار برمی‌ گردانند.

پیش بینی قیمت شیب در سال 2022

در نهایت اسکات ملکر معامله گر ارز دیجیتال و میزبان پادکست The Wolf Of All Streets اشاره نمود که دارندگان شیب برای بیش از یک سال اخیراً دارایی‌ های خود را در ماه گذشته همزمان با انباشت نهنگ افزایش داده‌ اند. وی خاطرنشان نمود که: آدرس هایی که بیش از یک سال نگه داشته شده اند موجودی شیب خود را در 30 روز گذشته تقریباً 32.48 درصد افزایش داده اند. و به نظر می رسد که اشتهای نهنگ اخیراً افزایش یافته است. ملکر همچنین بیان کرد که تراکنش‌های بزرگ به ارزش بیش از 100000 دلار سطح فعالیت سازمانی را در زنجیره نشان می‌ دهد.

او گفت: حجم این معاملات در این هفته به میزان قابل توجهی افزایش یافت و بالاترین سطح چند ماهه را به ثبت رساند. در مجموع 389.89 میلیون دلار معامله شد اما جالبتر این است که این تراکنش ها 81 درصد از کل حجم زنجیره ای شیب را تشکیل می دهند.

undefined

با توجه به افزایش استفاده از ارزهای دیجیتال در بازار این احتمال وجود دارد که شیب ممکن است در سال 2022 به بالاترین سطح خود بازگردد و یا شاید از آن پیشی بگیرد.

زمانی که احتکار اوج گرفت شیب شاهد دستاوردهای عظیمی در سال 2021 بود زیرا بازار شاهد حجم قابل توجهی از فعالیت های احتکارانه بود. علی‌ رغم این همیشه امکان اصلاح قیمت‌ های چشمگیر وجود دارد به‌ ویژه با توجه به تعداد زیادی نهنگ شیب که اخیراً در بازار انباشته شده‌ اند.

همچنین از آنجایی که احساسات بازار به آرامی به سمت صعودی برمی‌گردد انتظار می‌رود کاربران جدیدی در سال‌ های آینده وارد فضای ارز دیجیتال شوند و با پلتفرم‌ های پیشرو مانند رابینهود که هنوز شیب را فهرست ننموده است این میم کوین هر فرصتی برای بازگشت به اوج های قبلی در سال جاری را غنیمت می شمارد اما هنوز در مرحله حدس و گمان است.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۷۳۰.۳۵۷۶۷۱۰۲۱۹۳۹ تومان
:finbold.com