شیبا و 9 ارز دیجیتال دیگری که از دوج کوین الهام گرفته اند و باید درباره آنها بدانید.

ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) در سال 2013 به عنوان یک جُک و یا شوخی ظهور کرد اما امسال به دلیل محبوبیت در میان افراد مشهور از شرکت هایی مانند تسلا شرکت (NASDAQ: TSLA) ایلان ماسک، صاحب دالاس ماوریکس، مارک کوبان و خواننده رپ اسنوپ داگ برجسته شده است.

Dogecoin خود یک "آلت کوین" است بیایید نگاهی به برخی از ارزهای دیجیتالی که مشابه Doge هستند بیندازیم.

DogeCash (DOGEC) :DogeCash که در اکتبر 2018 راه اندازی شد و در StakeCube معامله می کند می گوید که هدف آن ارائه کمک های خیرخواهانه است. DogeCash دارای 14.83 میلیون سکه در گردش است اما کاربران قادر به تولید آن از طریق فرآیند استخراج نیستند.

Shiba Inu (SHIB): تقلید کننده Doge که تحت استاندارد ERC-20 بلاکچین اتریوم (ETH) راه اندازی شده است و در شبکه Uniswap (UNI) غیرمتمرکز تجارت می کند. این پروژه در صفحه وبلاگشان خود را "قاتل Dogecoin" می نامد.

Kishu Inu (KISHU): این Doge Knockoff توکن ERC20 است که ماه گذشته راه اندازی شد و در صرافی CoinTiger و Uniswap معامله می شود. این آلت کوین در طی 24 ساعت گذشته 58٪ افزایش داشته و با قیمت ناچیز معامله می شود. حداکثر عرضه آن 100 سکه کوادریلیون است.

UnderDog (DOG): کلون Doge که در PancakeSwap معامله می شود حداکثر 1 میلیارد عرضه سکه دارد. به گفته CoinMarketCap ،UnderDog یک پروژه مبتنی بر جامعه است که دارای مکانیزم ویژه برای سوزاندن و پاداش است.

RENDOGE :renDOGE نمایندگی یک به یک Dogecoin در بلاکچین اتریوم است که در Uniswap و Linkswap معامله می شود. Ren یک پروتکل باز است که ادعا می کند حرکت ارزش بین بلاکچین ها را امکان پذیر می کند. renDOGE را در ژانویه راه اندازی شد.

Doge Token: خود را به عنوان یک نسخه "خام" و کارآمد از Dogecoin توصیف می کند. در حال حاضر معاملات این توکن در Stellarterm انجام می شود.

DogeFi: یک جامعه gamified است که فرصت هایی را برای اعضای خود برای شرکت در آربیتراژ قیمت ایجاد می کند و اجازه دسترسی به پروژه های منحصر به فرد کشاورزی را می دهد. این آلت کوین در Uniswap و CoinTiger معامله می شود.

DogeSwap (DOGES): صادرکنندگان DogeSwap می گویند که آنها از Dogecoin الهام گرفته اند تا امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را کارآمدتر کنند و بازده بالایی برای "YielFarming" بدهند. این ارز دیجیتال در Uniswap ، Finexbox و VinDax معامله می شود.

MonaCoin (MONA): ارز دیجیتال cat-meme که در ژانویه 2014 تأسیس شد ادعا می کند که سیستم ملی پرداخت ارز دیجیتال ژاپن است. این ارز دیجیتال که در 17 آوریل به بالاترین سطح 22 ماهه خود یعنی 4.23 دلار رسید از طریق صرافی های Bitbank ،Bittrex ،ProBit ،Finexbox و Zaif قابل خریداری است.

CAT: کارول باسکین ستاره Tiger King یک ارز دیجیتال با نام CAT را راه اندازی کرد که به عنوان "fan token "توصیف می شود. Baskin’s Big Cat Rescue که پناهگاهی معتبر برای گربه های عجیب و غریب گفت: ارز دیجیتال را برای میلیون ها طرفدار خود در سراسر جهان صادر کرده است.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۹۳۰۵۲,۷۴۵.۲ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۳۵۰.۳۷۹۶۳۹۰۵۰۸۷۲ تومان
کیشوکیشو
کیشو$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۶۰۹۰.۰۰۰۰۱۸۷۱۸۸۴۹ تومان
renDOGErenDOGE
renDOGE$۰.۰۹۱۱۳۴۲,۸۰۱.۵ تومان
DogeswapDogeswap
Dogeswap$۷.۰۶۲۱۷,۰۲۴ تومان
DOGEFIDOGEFI
DOGEFI$۰.۱۰۳۰۲۴۳,۱۶۷ تومان
مونا کوینمونا کوین
مونا کوین$۰.۶۶۶۹۷۱۲۰,۵۰۳ تومان
UnderDogUnderDog
UnderDog$۰.۰۰۱۷۱۵۷۵۲.۷۴ تومان