رمز ارز سانشو اینو (Sanshu Inu) تازه واردی در خانواده دوج

خانواده دوج روز به روز بزرگتر می شوند و دنیای رمزنگاری از این موضوع هیجان زده است میم کوین هایی مانند شیبا اینو و دوج کوین و اکنون سانشو اینو چندین علاقه مند به رمزنگاری را به خود جلب کرده است. میم کوین هایی مانند سانشو اینو نه تنها باعث اتخاذ رمزنگاری می شوند بلکه به مقابله با بزرگترین نقطه در صنعت رمزنگاری نوسانات نیز کمک می کنند. سانشو اینو حتی 58 درصد از کل توکن خود را برای مدیریت نوسانات سوزانده است.

رمز ارز سانشو اینو چگونه ارزش اکوسیستم رمزنگاری را افزایش می دهد؟

undefined

سانشو اینو یک شبکه معاملات غیرمتمرکز بر جامعه است. این پلتفرم توسط دو توسعه دهنده وب و دو توسعه دهنده راه حل توسعه یافته است که از هر جنبه ای از پروژه مثل نقدینگی اولیه، وب سایت، بازاریابی و... چشم پوشی می کنند.

سانشو اینو با در نظر گرفتن یک هدف واحد، کاهش نوسانات و ایجاد یک فضای عادلانه فعالیت می کند. نوسانات رمزنگاری عمدتا به دلیل فعالیت نهنگ های صنعتی ایجاد می شود. نهنگ رمزنگاری اصطلاحی است که معمولاً برای سرمایه گذارانی به کار می رود که مقدار زیادی توکن در اختیار دارند که بعداً بفروشند تا بازار را به سود خودشان هدایت کنند.

سانشو اینو با کاهش ارزش نگهداری توکن به این مسئله می پردازد. در حال حاضر بیشترین درصد توکن سانشو که هر کیف پول دارد فقط 1.3٪ است. توجه به این نکته مهم است که هیچ تخصیص توکن برای اعضای تیم سانشو اینو وجود ندارد.

یک مکانیسم توزیع مجدد نیز برای هر معامله در نظر گرفته شده است که در آن 1٪ از ارزش معامله سوزانده می شود و 1٪ نیز به دارندگان توکن توزیع می شود و باعث ایجاد انگیزه در نگهداری توکن می شود. همچنین برای ایجاد یک اکوسیستم عادلانه و غیرمتمرکز اعضای جامعه و دارندگان توکن در مورد چشم انداز سانشو اینو مانند مشارکت ها، سوزاندن توکن، توکنومی و... رای خواهند داد.

دوج پارک (Dogpark)

undefined

یکی از منحصر به فردترین محصولات سانشو اینو دوج پارک است که توسط MFUND طراحی شده است. MFUND یک صندوق میم است که در آن می توان از سانشو اینو و سایر توکن های میم استفاده کرد.

دوج پارک یک پلتفرم کامل میم کوین است که در آن کاربران می توانند با استفاده از میم توکن های خود، توکن های میم بیشتری کسب کنند. دوج پارک پشتیبانی از میم کوین های معروف مانند شیبا اینو، سانشو اینو و دوج کوین و... را ارائه می دهد.

این پلتفرمی موثر است و با تمام ظرفیت خود کار می کند و چرخه اول را تا دو ماه آینده اجرا می کند. این شرکت به زودی با سایر علائم خارج از خانواده دوج شریک خواهد شد و یک پلتفرم سودمند برای همه میم کوین ها ایجاد می کند.

میم توکن ها به سرعت افزایش یافته اند و چندین میم توکن جدید در فضای رمزنگاری ظهور کرده اند. اضافه شدن چنین پروژه های شفاف و حمایت کارآفرینانی مانند ایلان ماسک از آن ها پیشرفت خوبی را برای میم توکن ها تضمین کرده است. در حال حاضر به راحتی می توان باور داشت که میم کوین ها داغ ترین روند در فضای رمزنگاری هستند و سانشو اینو ممکن است با مفاهیم ابتکاری مانند دوج پارک و MFUND رشد خود را تحکیم کند.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۹۷۰۸۲,۷۵۷.۶ تومان
سانشوسانشو
سانشو$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۸۱۰.۰۰۰۰۰۲۴۸۸۸۰۳ تومان