رمزارز سایتاما اینو Saitama Inu چیست؟

بلاکچین سایتاما اینو یک پلتفرم جامع و غیرمتمرکز می باشد که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است و به معامله گران، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و افراد عادی اجازه می دهد تا معاملات و پرداخت های خود را به آسانی انجام دهند. از الگوریتم اثبات سهام PoS استفاده می کند. کوین سایتاما اینو رمزارز بومی این بلاکچین است.

سایتاما قصد دارد که سرمایه گذاران را آموزش داده و رمزارز را برای همه مردم جهان ساده و ایمن کند. برای دستیابی به این اهداف سایتاما اینو قصد دارد تا اکوسیستم اختصاصی خود که شامل کیف پول هوشمند، پلتفرم راه اندازی مبتنی بر NFT، بازار و بستر محتوای چند کانالی است را توسعه دهد.

سایتاما یک توکن کاملاً تورم زا است. مکانیزم های تورم زایی آن شامل یک سیستم توزیع مجدد است. 4 درصد از هر تراکنش به عنوان پاداش بین دارندگان تقسیم می شود. 49 درصد توکن ها نیز شامل نقدینگی قفل شده و قراردادهای رمزگذاری شده علیه نهنگ است.

آیا سایتاما اینو سرمایه گذاری خوبی است؟

شبکه سایتاما یک سیستم درآمد غیرفعال ایجاد کرده است که به موجب آن 2 درصد از هر معامله با سایتاما کسر می شود و بین مجموعه ی دارندگان آن تقسیم می شود. با معامله جامعه دارندگان به صورت منفعلانه سود می کنند. این شبکه دارای مجموعه ای تورمی است که از طریق آن 2 درصد اضافی از کل معاملات از گردش خارج می شود. این امر منجر به کاهش عرضه شده که با گذشت زمان ارزش سایتاما را افزایش می دهد.

سایتاما همچنین قصد دارد سایتامسک را راه اندازی کند که یک کیف پول هوشمند می باشد و هدف آن تغییر بازار ارزهای دیجیتال به وسیله حل مشکلات اساسی در امور مالی غیر متمرکز است که به سرمایه گذاران از هر سطحی اجازه می دهد تا ثروت خود را کنترل کنند.

در حالی که ممکن است در رمزنگاری پتانسیل وجود داشته باشد سایتاما در حال حاضر کاری را انجام نمی دهد که قبلاً توسط سایر شبکه های بلاکچین انجام نشده باشد. بیشتر دستاوردهای این توکن به دلیل دیوانگی جمعیت میم است. سایتاما برای اثبات مفید بودن آن فراتر از یک ارز میم دیگر جهت پذیرش گسترده نیاز دارد.

تیم سایتاما بیان می دارند که: ما می خواستیم توکنی مطمئن را ایجاد کنیم که مردم بتوانند روی آن سرمایه گذاری کنند. توکنی که با توجه به بازاریابی واقعی برای کسانی که از آن حمایت می کنند ثروت ایجاد می کند. ما می خواهیم کسانی که سرمایه زیادی ندارند بتوانند با حداقل توان خود سرمایه گذاری کنند و به مبلغی تبدیل شود که می تواند زندگی آنها را تغییر دهد.

سیستم پاداش

در هر معامله سایتاما 2 درصد از پاداش توزیع به دارندگان آن تعلق می گیرد که این امر به همه دارندگان یک منبع درآمد غیرفعال در توکن خود را می دهد.

نحوه خرید سایتاما اینو

سایتاما اینو در یونی سواپ موجود است. برای خرید این رمزارز در یونی سواپ به مقداری اتریوم نیاز دارید. پس از انتقال اتر به کیف پول خود می توانید اتر را با سایتاما عوض کنید. همچنین هنگام تعویض باید مبلغی اتر را برای مالیات گس بگذارید.

SaitamaSaitama
Saitama$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۳۴۶۷۰.۰۰۰۱۰۵۴۶۹۷۰۱ تومان