لاوکوین (Lovecoin) چیست و چگونه می توان آن را خریداری نمود؟

آدرس های قرارداد جزئیات مهمی در ارتباط با ارز دیجیتال هستند که هر سرمایه گذار باید از آن ها مطلع باشد. لاوکوین در نیجریه و چندین کشور دیگر بسیار مشهور است بنابراین ما باید آدرس قرارداد توکن لاوکوین را بدانیم.

این مقاله چندین جزئیات و نکات ضروری مربوط به ارز دیجیتال لاوکوین را پوشش می دهد که هر فرد قبل از خرید این ارز دیجیتال باید به آن توجه کند.

توکن لاوکوین چیست؟

لاوکوین یک ارز دیجیتال جدید است که در آن ما می توانیم کیف پول دیجیتال خود را در عرض چند دقیقه ایجاد کنیم و پول خود را در هر دستگاه و در هر مکانی در دسترس داشته باشیم. پس از ایجاد کیف پول می توانیم لاوکوین های خود را برای تهیه اقلام، کالاها و خدمات مورد علاقه خرج کنیم. اکنون پس از مطالعه در مورد لاوکوین ها آدرس توکن آن را ببینیم.

آدرس قرارداد لاوکوین:

هر ارز دیجیتال دارای قرارداد خاص و منحصر به فرد خود می باشد و این قرارداد یک چیز بسیار مهم در ارز دیجیتال است. نماد لاوکوین TRC20 است و آدرس و قرارداد هوشمند توکن لاو کوین: TDqGQLfAq37Y8hc5VNPNp8k8pV2AN1LYma می باشد.

بنیانگذاران لاوکوین:

تیم لاوکوین شامل چهار نفر است که بنیانگذار کوین مایکل ویلیامز، کریستینا جانسون به عنوان مدیر تبلیغات آن و هاچی نگوین به عنوان توسعه دهنده آن می باشد.

قیمت حال حاضر لاوکوین:

قیمت واقعی و جاری لاوکوین حدود 0.001117 دلار برآورد شده است و در حال حاضر حجم معاملات بیست و چهار ساعته این کوین در دسترس نیست.

رتبه فعلی ارزش این رمزارز در بازار 5487 است و ارزش بازار جاری این ارز دیجیتال نیز در دسترس نیست. و حجم گردش این دیجیتال نیز در دسترس نیست اما حداکثر عرضه کوین های لاوکوین 9.999.999.996 لاوکوین برآورد شده است.

نحوه خرید لاوکوین:

  • مراحل زیر را برای یادگیری نحوه خرید لاوکوین طی کنید.
  • ابتدا ما باید حساب خود را بر روی پلتفرم کوین بیس تنظیم کنیم.
  • سپس باید اتریوم یا بیت کوین را در کوین بیس خریداری کنیم.
  • سپس باید از سرمایه گذاری اتر یا بیت کوین خود برای خرید یک لاوکوین استفاده کنیم.
  • و در نهایت ما فقط باید کوین را معامله کنیم.
Love CoinLove Coin
Love Coin$۰.۰۰۰۷۵۱۱۴۲۳ تومان