انتظار می رود که شیبا اینو در این ماه 15% افزایش یابد

کارشناسان می گویند که رسیدن قیمت شیبا اینو به 1 دلار آمریکا در سال 2022 تقریبا غیرممکن است

آنها می گویند: هر دوج روز خود را دارد. اما برای شیبا اینو کل سال همین است. بله پس از ثبت افزایش 2,50,00,000 درصدی قیمت در سال گذشته شیب بحث این حوزه بود. اگرچه شیبا نتوانست موقعیت خود را برای مدت طولانی حفظ کند اما میلیونرهای زیادی را در سال 2021 ایجاد کرد. خوشبختانه سال 2022 نیز نور درخشانی را بر رقیب دوج کوین می تابد. انتظار می‌ رود این ارز دیجیتال قبل از پایان فوریه 15 درصد افزایش قیمت داشته باشد که ممکن است در ماه آینده افزایش قیمت را ایجاد کند.

در طول سال 2021 شیبا اینو موفق شد بسیاری از سرمایه‌ گذاران جدید را به دست آورد و تعدادی را نیز از دوج کوین به سرقت برد. در مدت زمان کوتاهی پنج صفر اعشاری از قیمت خود کاسته است. این امر باعث شده است که سرمایه گذاران شیب به این فکر کنند که این ارز دیجیتال امسال و آینده به کجا خواهد رفت. در حالی که برخی می گویند قیمت شیبا اینو می تواند در سال 2022 به 1 دلار آمریکا برسد در واقع این اتفاق بسیار بعید است. از قیمت فعلی شیب فقط باید 4،700،000 درصد افزایش یابد تا به سطح مقاومت برسد اما اگر این کار را کرد انقلاب بزرگی در اقتصاد جهانی خواهد بود. عرضه شیبا اینو به شدت بی اعتبار است. 549 تریلیون توکن در گردش دارد. اگر ارزش یک توکن شیب به 1 دلار آمریکا برسد ارزش بازار آن به 549 تریلیون دلار خواهد رسید. این تقریباً 200 برابر ارزش بازار فعلی کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر است. بنابراین رسیدن شیبا به این حد می تواند داستانی باشد. با این حال ما نمی‌ توانیم این واقعیت را انکار کنیم که علی‌ رغم بحران ارز دیجیتال قیمت شیبا همچنان در حال حفظ ارزش متوسط خود ​​است.

چه عواملی باعث افزایش قیمت شیبا اینو می شود؟

جدیدترین سناریویی که به شیبا اینو کمک کرد در هفته اول فوریه افزایش 50 درصدی قیمت را تجربه کند پذیرش آن به عنوان روش پرداخت در زنجیره فست فود بود. از سوی دیگر گمانه زنی ها در مورد ورود شیب به متاورس نیز سر و صدایی ایجاد کرده است. اما شیبا یک خط مستقیم در نمودار قیمت ایجاد نمی کند. ارزش آن به جلو و عقب نوسان می کند. پس از رسیدن به رکورد در اکتبر گذشته قیمت شیب به شدت کاهش یافت. بنابراین برای درک شیبا اینو از هسته باید به نوسانات قیمت آن نگاه کنیم.

شیبا اینو در سال 2020 پس از موفقیت اولین میم کوین یعنی دوج کوین راه اندازی شد. مشابه دوج کوین، شیب نیز برای مدت طولانی پس از آغاز به کار مشخصات پایینی را حفظ نمود. این ارز دیجیتال تنها در ماه می 2021 و پس از تجربه جهش 2405 درصدی به جریان اصلی تبدیل شد. این رالی توسط ایلان ماسک مدیر عامل تسلا و یکی از علاقه مندان به شیب راه اندازی شد و به دنبال آن بسیاری از افراد مشهور و افراد آشنا به میم کوین به این رمزارز علاقه نشان دادند.

در ماه اکتبر شیبا اینو شهرت زیادی پیدا کرد. طوماری در مورد خواستار پذیرش شیبا اینو در رابینهود در Change.org بیش از 3 میلیون امضا به دست آورده است. همراه با این اولین NFT و فومو (ترس از دست دادن) در بین سرمایه گذاران باعث افزایش قیمت عظیم شد. در نهایت باعث شیبا اینو در لیست 10 ارز دیجیتال برتر قرار گیرد و به طور قابل توجهی شیب برای مدت کوتاهی از دوج کوین نیز عبور کرد.

چرا متاورس و NFT ها برای رشد شیب مهم هستند؟

متاورس و NFT ها موضوعی هستند که اخیراً در بین علاقه مندان به فناوری و بلاکچین مطرح شده است. بنابراین نه فقط شیبا اینو بلکه حضور هر ارز دیجیتال در اکوسیستم مخرب برای رشد آن مهم است.

شایان ذکر است که شیبا اینو اعلام کرد که با لانچ برنامه ریزی شده «شیبرس» در سال 2022 وارد فضای متاورس خواهد شد. از سوی دیگر 10000 موجود دوست داستنی lovable creatures دیجیتالی شده را برای فروش عرضه کرد.

شیبا اینو به کجا می رود؟

در زمان نگارش این مقاله ارزش شیبا 0.00002183 دلار آمریکا با ارزش بازار 11.99 میلیارد دلار آمریکا بود. شیب از زمان اوج خود در 0.88 دلار آمریکا در پایان اکتبر بیش از 75 درصد از ارزش خود را فهرست کرده است و سایر ارزهای دیجیتال نیز به شدت کاهش یافته اند. اگرچه یک دلار آمریکا راهی برای خروج از رادار است شیبا اینو می تواند رشد چشمگیری را در سال 2022 ثبت کند.

با توجه به CryptoPredictions.com انتظار می رود شیبا اینو به اوج های قبلی خود بازگردد. این پیش‌ بینی نشان می‌ دهد که شیب در سه ماهه اول ۲۰۲۲ به ۰.۰۰۰۸۴ دلار آمریکا خواهد رسید و تا سه ماهه سوم ۲۰۲۲ به ۰.۰۰۰۸۸ دلار آمریکا ادامه خواهد داد.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۲۸۰.۳۷۸۲۷۳۳۱۱۷۰۹ تومان