آیا شیبا اینو Shiba Inu می تواند در متاورس موفق شود؟

نکات کلیدی

  • شیبا اینو می گوید که در حال کار بر روی Shiberse است اما جزئیات آن تا کنون کمیاب می باشد.
  • تحقیقات نشان می دهد که بازار جهانی متاورس می تواند در سال 2028 بیش از 828 میلیارد دلار ارزش داشته باشد.
  • اما رقابت می تواند کسب سهم قابل توجه را برای شیبا اینو دشوار کند.

شیبا اینو از زمان افزایش 45,000,000 درصدی در سال گذشته بخشی از درخشش خود را از دست داده است. این میم توکن محبوب امسال تا کنون حدود 37 درصد کاهش داشته است. و طبق داده های IntoTheBlock با قیمت امروز تعداد بیشتری از دارندگان شیبا متضرر شده اند.

یکی از نگرانی های بزرگ در مورد این ارز دیجیتال کاربرد محدود آن است. با این حال در روزهای اخیر شیبا اینو نکته ای را اعلام نمود که می تواند کاربرد آن را گسترش دهد. ما در مورد متاورس صحبت می کنیم. اینها دنیای مجازی هستند که در آن کاربران می توانند زمین بخرند، خانه بسازند و در بسیاری از فعالیت های مجازی دیگر شرکت کنند. شیبا اینو می گوید که در راه راه اندازی "شیبرس" است. آیا پروژه شیبا اینو می تواند یک برنده متاورس باشد؟

تجربه ای فراگیر

ابتدا توجه به این نکته مهم است که این ارز دیجیتال قبلاً در مورد ورود به متاورس صحبت کرده است و مشخص نیست که شیبرس بخشی از برنامه های قبلی آن است یا اینکه به تنهایی برجسته خواهد شد. در هر صورت در اینجا ما بر روی شیبرس تمرکز می کنیم. شیبا اینو می گوید که شیبرس تجربه ای غوطه ور برای اکوسیستم ما و فضای فراجهانی خواهد بود. این اطلاعیه در شبکه های اجتماعی تصویری از یک سگ شیبا اینو در جنگل با تبر در دهان را نشان داد. همچنین این سخن نشان می دهد که راه اندازی در سال جاری اتفاق می افتد.

جزئیات بیشتر در دسترس نیست. اما می‌ توانیم تصور کنیم که این پروژه مانند سایر بازیگران متاورس ممکن است شامل خرید و فروش زمین در این جهان باشد و احتمال استفاده از یکی از توکن‌ های شیبا اینو برای تراکنش‌ های مالی در آنجا وجود دارد. در حال حاضر شیبا اینو دارای سه توکن است: شیب برای تراکنش ها، لیش برای قرار دادن جوایز، و بن برای رای دادن به پیشنهادات.

واضح است که متاورس یک منطقه در حال رشد است. در واقع با نرخ رشد مرکب سالانه 43 درصد اندازه بازار جهانی متاورس طبق تحقیقات Emergen ممکن است در سال 2028 به بیش از 828 میلیارد دلار برسد. بنابراین منطقی است که شیبا اینو توسعه در این منطقه را هدف قرار دهد.

رقابت بالا می باشد

اما مهم است که به یاد داشته باشید که رقابت زیاد است. و بسیاری از بازی‌ های ناب متاورس مانند سندباکس و یا دسنترالند در حال حاضر جلوتر از بازی هستند. ما آنها را بازی های ناب می نامیم زیرا آنها فقط بازیکنان متاورس هستند. شما فقط از توکن های بومی آنها برای خرید یا فروش دارایی ها در بازی استفاده می کنید و این بازی ها در حال حاضر فعال هستند و بازیکنان را جذب می کنند.

شیبا اینو در حال حاضر برای معامله، شرط بندی جهت به دست آوردن درآمد غیرفعال و یا به عنوان یک روش پرداخت در برخی از معاملات استفاده می شود. همانطور که در بالا اشاره شد یکی از مشکلات اصلی آن همین لیست محدود استفاده است. گسترش به متاورس حتی با در نظر گرفتن رقابت به موارد استفاده می‌ افزاید. اما ما معتقد نیستیم که شیبا اینو بتواند واقعاً در اینجا برجسته و یا به یک چهره بزرگ تبدیل شود. ما انتظار علاقه شدیدی از طرفداران آن معروف به ShibArmy داریم. اما به دست آوردن سهم بازار گسترده در متاورس احتمالاً یک چالش خواهد بود.

هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا شیبا اینو در متاورس برنده خواهد شد یا خیر. ما باید جزئیات بیشتری در مورد پروژه شیبرس ببینیم. اما یک چیز در حال حاضر واضح است این که تلاش برای حذف برخی از خطرات این بازی ارزهای دیجیتال بسیار خطرناک کافی نیست.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۰۹۶۱۰.۵۵۲۵۲۷۴۸۲۶۳۶ تومان
:www.fool.com