ارز دیجیتال بیبی دوج BabyDoge با 1.32 میلیون کاربر از شیبا اینو پیشی گرفت

به نظر می رسد صنعت میم کوین همواره در حال گسترش است و کوین های جدیدتری که گاهی ظاهر می شوند بر شهرت دوج کوین بنا شده اند.

اگرچه این یک داستان خوب را ایجاد می کند کوین بیبی دوج یک فرزند دوج کوین نیست. اما مطمئناً از میم کوین الهام گرفته شده است و قصد دارد بر اساس آن پیش برود. بیبی دوج کوین ادعا می کند که خود یک توکن بیش از حد کاهش تورم و یک شکل بهبود یافته از دوج کوین است.

با عرضه 420,000,000,000,000 یا 420 کوادریلیون بیبی دوج کوین ارزش بازار این میم تنها 621 میلیون دلار است.

اما با کمال تعجب بیبی دوج توانسته است در دوره ای که هر کوین در سختی بود یک رالی ستارگان را رقم بزند.

در نیمه دوم دسامبر و نیمه اول ژانویه این میم کوین تقریباً 350 درصد افزایش یافت و در حال حاضر با قیمت 0.000000003802 دلار معامله می شود.

این رالی بیبی دوج کوین را بر روی نقشه بسیاری از سرمایه گذاران قرار داد و به نظر می رسید این کوین یکی از معدود کوین های پرطرفدار چند روز پیش در کوین جکو باشد.

نه تنها روند آن رو به رشد بوده است بلکه توجهی که به آن جلب شد توانست صدها هزار سرمایه گذار را به خود جلب کند که منجر به افزایش تعداد دارندگان آن به 1.325 میلیون کاربر شد که بالاتر از کل آدرس های شیبا اینو بود که رکورد جدیدی برای این کوین است.

بسیاری از این رشد همچنین به انبوهی از تحولات خارجی مربوط می شود که بیبی دوج کوین شاهد آن بوده است.

اینکه کوین هایی مانند بیبی دوج کوین مورد توجه قرار می گیرند و ترند می شوند با وجود اینکه ارز واقعی پایداری ندارند به دلیل ارتباط نام مستعار آنها با دوج کوین است. همچنین به همین دلیل است که شاهد بودیم که شیبا اینو در سال گذشته به 10 جایگاه برتر ارزهای دیجیتال راه یافت.

از آنجایی که این میم کوین در حال حاضر میزبان بیش از 68.49 میلیون آدرس است جای تعجب نیست که سرمایه گذاران خود به دنبال کوین هایی مانند بیب یدوج باشند. علاوه بر این حتی بسیاری از کاربران دوج در این روند هستند زیرا این شبکه کمتر از 0.48٪ از تمام آدرس‌ها را برای بیش از یک سال نگه داشته است.

undefined
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۰۷۳۲۰.۳۶۴۲۵۷۰۳۰۱۱۱ تومان
Baby Doge CoinBaby Doge Coin
Baby Doge Coin$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱۰۴۶۰.۰۰۰۰۵۲۰۵۰۹۳۶ تومان